Όλα τα Προϊόντα
Π3.9 Υψηλής φωτεινότητας RGB LED Εικονίδιο πλέγματος Διαφανής διαφημιστική οθόνη για εμπορικά κέντρα Κοσμηματοπωλεία Διακόσμηση παραθύρων
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Miracle Bean |
| Πιστοποίηση | CE FCC ROHS |
| Αριθμό μοντέλου | Οθόνη γρίλιας led p3.9 |
| Ποσότητα παραγγελίας min | 1τμ |
| Τιμή | negotiate |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο ή ξύλινο |
| Χρόνος παράδοσης | 5-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000τμ το μήνα |
Λεπτομέρειες
| Pixel Pitch | 3,9 χιλιοστά | Τάση λειτουργίας | DC12V |
|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C | Γωνία θέασης | 120° |
| Διάρκεια ζωής | 30000H | Προσδιορισμός | Video Wall |
| Όνομα προϊόντος | Οθόνη μάσκας LED | Χρώμα LED | RGB |
Περιγραφή προϊόντων
Π3.9 Υψηλής φωτεινότητας RGB LED Εικονίδιο πλέγματος Διαφανής διαφημιστική οθόνη για εμπορικά κέντρα Κοσμηματοπωλεία Διακόσμηση παραθύρων
Επισκόπηση του προϊόντος
Η υψηλής φωτεινότητας οθόνη RGB LED διαθέτει υπερδιαφανή, υψηλής ευκρίνειας και ζωντανή χρωματική απόδοση.διαφήμιση και εμπορική διακόσμηση βιτρίνων κοσμηματοπωλείωνΟ ελαφρύς και αναπνευστικός σχεδιασμός εξασφαλίζει ένα όμορφο αποτέλεσμα οθόνης, ενώ παράλληλα προσφέρει εξαιρετικά αποτελέσματα προώθησης.
Τεχνικές προδιαγραφές της οθόνης σχάρου με φως led
| Όνομα μοντέλου |
οθόνη LED σχάρου p3.9 |
| Μέγεθος | 3.9mm |
| Δραστηριακή τάση | dc 12v |
| Χρώμα | RGB |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αξονική ράβδος | Αδιάβροχο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προστασία. | IP65 |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Υλικό σώματος | ΕΠ |
| Εποχή ζωής | 30000 ώρες |
| OEM/ODM | Καλώς ήρθατε. |
Εταιρικά πλεονεκτήματα της οθόνης led
- Έχουμε πάνω από 20 χρόνια πλούσια εμπειρία στη βιομηχανία φωτισμού και οθόνης.Έχουμε οικοδομήσει μακροπρόθεσμες σταθερές συνεργασίες με περισσότερους από 100 τακτικούς πελάτες στο εξωτερικό για πάνω από τρία χρόνια.Ελαστική χαμηλή MOQ είναι διαθέσιμη για να υποστηρίξει την ανάπτυξη της επιχείρησής σας.Όλα τα προϊόντα έρχονται με εγγύηση ποιότητας 3 ετών, και παρέχουμε γρήγορη αντικατάσταση για ελαττωματικά στοιχεία.Η εξειδικευμένη ομάδα υποστήριξης μας ανταποκρίνεται άμεσα για να λύσει όλες τις ανησυχίες σας αποτελεσματικά.
Υπηρεσίες μας
- Έχουμε ασχοληθεί με αυτόν τον τομέα για πάνω από δύο δεκαετίες.Περισσότεροι από εκατό ξένοι αγοραστές έχουν διατηρήσει μακροπρόθεσμη συνεργασία μαζί μας για χρόνια.Η ευέλικτη πολιτική χαμηλής MOQ σας βοηθά να αναπτύξετε την αγορά σας βήμα προς βήμα.Παρέχεται εγγύηση 3 ετών μετά την πώληση, καθώς και ταχεία αντικατάσταση των κατεστραμμένων προϊόντων.Η επαγγελματική και άμεση υποστήριξη είναι διαθέσιμη για να λύσει τα προβλήματά σας άμεσα.
Συχνές ερωτήσεις για την οθόνη led grille
Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν φωτισμού LED;
Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για το φως LED;
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για να ελέγξουμε την ποιότητα.
Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία φωτισμού LED;
Χαμηλή MOQ, 1 κομμάτι για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Το δείγμα χρειάζεται 1-3 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες.
Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για φως LED;
- Πρώτα πείτε μας τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας
- Δεύτερον, προτείνουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
- Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία
- Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-7 ημέρες για να φτάσει.
Εικόνες προϊόντος οθόνης led σχάρου
![]()
![]()
![]()
Συνιστώμενα προϊόντα
